Tygří oko

Tygří oko je křemenný polodrahokam se žlutohnědým zabarvením. Jedná se o ochranný kámen, který se nosí i jako talisman před různými nebezpečími. Pomáhá uzemnit ty, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Napomáhá při dosahování cílů a při hledání vlastních potřeb i potřeb ostatních.  Podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Dále pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech a potlačuje deprese. Tygří oko také napomáhá řešit problémy spojené se sebekritikou a neschopností uznat vlastní cenu. Přestože pomáhá najít vlastní nadání a schopnosti, poukazuje i na chyby, které je nutné překonat. Pomáhá také při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus a mírní stres a vznětlivost.

Pochází z Jižní Afriky, Austrálie, Mexika, USA či Indie. Je vhodný pro ty, kteří slaví narozeniny ve znamení berana, blíženců, lva či panny.

 

tygri oko

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení