O nás & FAQ

1. Kdo jste a čím jste unikátní?

Je těžké vyvarovat se zde obligátních frází, ale zároveň by tu tento bod asi měl být. Dejte nám tedy prosím šanci stručně se představit.

Naše myšlenka se zrodila v roce 2018. Zdálo se nám, že nelze najít výrobce, který by podobné náramky vyráběl i zcela na přání každého zákazníka. No, tak jsme se tím výrobcem stali sami. K tomu jsme vytvořili i jakýsi katalog "základních" náramků či náramků, kterými se můžete inspirovat a Liondeco bylo na světě.

Chcete mít na černém náramku čtvrtý a dvanáctý kamínek bílý, protože se Vaše partnerka narodila 4.12.? Stačí říct. Naše designérky pro vás takový náramek s radostí do druhého dne vyrobí, takže již za několik hodin se může vyjímat na Vaší, případně partnerčině ruce.

V tomto je naše síla. Naše náramky vyrábíme ručně a na míru zde v České republice. Nejsme pouze distributory již hotových, tuctových náramků.

Uděláme pro Vás maximum, v případě nejasností se s Vámi spojíme a můžete nám podrobné instrukce předat po telefonu či SMS zprávou. Garantujeme Vám naprostou spokojenost. Dostanete přesně ten šperk, který jste si vysnili, ať už pro sebe, nebo pro někoho z Vašich blízkých.

Postupem času také myšlenka e-shopu s náramky dostala svoji nyní již dominantní charitativní složku.2. Bude mi náramek pasovat na ruku?

No, rozhodně by měl. Tím, že nepřeprodáváme již hotové náramky, nemusíme naši nabídku omezovat na univerzální velikosti. Váš náramek může být na desetinu centimetru dlouhý přesně dle Vašeho přání. Pokud vám náramek přesto nebude vyhovovat, prostě nám jej pošlete zpět a my jej upravíme. Náramky jsou ale navlečeny na poměrně pružné gumičce, která se Vašemu zápěstí po malé chvíli přizpůsobí. Výměnu velikosti náramku tak řešíme jen opravdu zřídka.

 

3. Kdy mi náramek přijde?

Veškeré zboží obvykle expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky (dobírka, Gopay) či platby (převod). Naši zákazníci tak většinou obdrží svůj náramek do 3 pracovních dnů. Záleží také na zvoleném dopravci a jeho aktuální vytíženosti.

 

4. Jaké jsou způsoby dopravy?

Po rozdílných zkušenostech s různými typy dopravců nyní nabízíme tři možnosti přijetí zásilky, které se po konzultacích se zákazníky ukázaly jako nejspolehlivnější a nejefektivnější varianty. Buď Vám náramek přiveze PPL kurýr přímo před dům, nebo si můžete zboží nechat zaslat do Vámi zvolené Zásilkovny. Třetí možností je klasické doručení s využitím služeb České pošty, ale osobně doporučujeme druhé dva způsoby. Někteří zákazníci přesto služby státního doručovatele preferují, což je důvod, proč jej máme v naší nabídce. Pokud Vám ale můžeme poradit, zvolte Zásilkovnu. Věřte nám. Budete překvapeni hladkým a spolehlivým průběhem doručení.

Při objednávce nad 500 Kč Vám náramky pošleme na vlastní náklady a žádnou dopravu hradit nemusíte.

 

5. Mohu náramek případně vrátit?

Samozřejmě. Chápeme, že Vám náramek nemusí padnout nebo může naživo vypadat "jinak", než jste si představovali. Vždycky se můžeme jednoduše domluvit na dalším postupu a my Vám nebudeme nic zazlívat. Oporu najdete i v našich Obchodních podmínkách. Na naše zboží totiž lze využít 14denní ochrannou lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu - více viz bod VI zde.

 

6. Proč jsou vlastně náramky tak populární a proč bych jej měl/a chtít?

Náramky jsou zkrátka cool. Tato věta opravdu vystihuje vše. S tímto snadno dostupným, jednoduchým a univerzálním módním trendem si totiž získáte pozornost nejen mezi přáteli, na rodinné oslavě či letní dovolené, ale i na důležitém firemním jednání či v divadle. Pěkný a stylový náramek je jako správně zvolená voňavka či dobře padnoucí košile. A my vyrábíme pouze pěkné a stylové náramky. :-)

7. Jsou vaše náramky kvalitní?

Na maximální kvalitě si zakládáme a na to se můžete spolehnout. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli a celý proces od výroby až po konečnou distribuci náramku se snažíme pečlivě hlídat. Tuto sekci můžeme zakončit jednoduchou, ale pravdivou frází - zákazník je u nás na prvním místě.

Liondeco_black

 

liondeco lusuxní náramky

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: