Pomáhejte s námi

oneandonly1723

 

Čtvrtinu čistého zisku z každého prodaného náramku posíláme na pomoc malým dětem, které trpí nevyléčitelnou nemocí plic a trávení zvanou cystická fibróza. Po odečtení všech nákladů se jedná o nezanedbatelnou částku. Budeme v tom ovšem pokračovat.

 

K dnešnímu dni jsme prodali okolo 400 náramků, díky čemuž jsme již mohli přispět částkou 17 000 Kč.

 


PROČ TO DĚLÁME?

 

Dobrý den. V první řadě Vám upřímně děkuji, že se zajímáte o charitativní činnost našeho e-shopu.

Dovolte mi tedy, prosím, pár vět.

Jmenuji se Lukáš. Je mi 19 let, studuji na Masarykově univerzitě v Brně a s
ám jsem se s cystickou fibrózou narodil. Můj zdravotní stav byl však téměř vždy signifikantně lepší než zdravotní stav 99 % pacientů, kteří tuto nemoc mají také. Je to způsobeno spoustou různých faktorů, nicméně i já mám za sebou (a také před sebou) tisíce hodin rehabilitací, desítky dní strávených v nemocnici a celou řadu operací. Oproti ostatním pacientům jsem na tom však ještě dobře. V České republice je nás přibližně 600. Život s touto nemocí umí být opravdu nepředstavitelně tvrdý. Koneckonců, střední délka života pacientů s CF je i přes pokroky v medicíně stále pouze 37 let.

Právě proto mě napadlo orientovat tento e-shop s módními náramky, který provozuji se svými dvěma kamarádkami, i na pomoc malým dětem s touto nemocí a vzdát se své mzdy v jejich prospěch. V nízkém věku je totiž správná léčba strašně důležitá a bohužel i velmi nákladná. Také jsem si tím se svojí rodinou prošel.

 
Pomoct nyní můžete i Vy, pokud si zakoupíte kterýkoliv z náramků, které nabízíme (také si můžete nechat vyrobit zcela unikátní, vlastní náramek). Váš nákup bude mít významný charitativní přesah a hlubší smysl.

Každému z Vás za to velmi 
děkujeme!

Váš tým Liondeco

__________ 


Více informací o CF i jiné způsoby, jak pomoci, najdete zde.

8 let starý novinový článek o mně i s fotkou, na které vypadám úplně stejně jako dnes, poté najdete zde.

 

Liondeco_black