PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽÍ PRO LIONDECO.CZ FACEBOOK A INSTAGRAM

POŘADATEL SOUTĚŽE

Registrací do soutěže účastník bere na vědomí, že jeho osobní údaje pořadateli a organizátorovi poskytnuté v souvislosti s účasti v soutěži, budou zpracovány internetovým obchodem Liondeco, IČO: 03938379, se sídlem Andělská Hora 228, Andělská Hora, PSČ 793 31, jakožto správcem osobních údajů.

 

Jak soutěžit

  • Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má účet na Facebooku nebo Instagramu, je starší 15 let a má trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku.
  • Do soutěže se obvykle můžete zapojit přidáním komentáře pod určený příspěvek, označením příspěvku tlačítkem „To se mi líbí“ („Like“) nebo nahráním či zasláním soutěžního příspěvku. Přesný pokyn naleznete v soutěžním příspěvku.
  • Každý soutěžící se může v rámci jedné soutěže zapojit pouze jednou a v rámci jedné soutěže má nárok jen na jednu výhru.
 

Jak vyberme a vyhlásíme výherce

  • Výherci vybereme náhodným losem, pokud nebude u příspěvku řečeno jinak. 
  • Výherce vybereme a vyhlásíme nejpozději do 3 dnů od uvedeného data konce soutěže a jeho jméno oznámíme v tomto dokumentu nebo v soutěžním příspěvku.
  • Výherce nás musí kontaktovat zprávou do 14 dnů od ukončení soutěže, jinak výhra propadá pořadateli.
  • Výhru pošleme vždy do tří pracovních dnů, po kontaktu vítěze soutěže.
 

Pokud si nebudeme jistí 

  • V případě důvodného podezření z podvodu nebo jiné nekalosti, můžeme soutěž ukončit či pozastavit nebo libovolně pozměnit.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zde i na Facebook do komentáře k aktuální soutěži zveřejníme vaše jméno, příjmení a odkaz na facebookový profil.

Aktuální seznam výherců:

Každý výherce byl kontaktován skrze komentář u soutěžního příspěvku!

 

Výhry nejsou právně vymahatelné.

Závěrečná ustanovení

1. Účastí v akci vyjadřuje zákazník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

2. Vyhlašovatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany vyhlašovatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech.

3. Každý soutěžící se účastí v soutěži zavazuje dodržovat a neporušovat právní řád České republiky ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.

4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení akce, pozastavení akce, předčasného ukončení akce nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při podezření z nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany účastníka, jako je např. manipulace s výsledky nebo jiné jednání ovlivňující nekalým způsobem výsledky soutěže.

5. Vyhlašovatel akce je oprávněn v souvislosti s předáním výhry v této soutěži požadovat, aby vítěz prostřednictvím osobního dokladu prokázal skutečnost, že je osobou výherce a je starší 15 let. V případě, že tuto podmínku nesplní, nebude mu výhra v soutěži předána.

6. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností se soutěžící mohou obrátit s dotazem na zákaznické centrum vyhlašovatele, a to prostřednictvím telefonního čísla: +420 733 180 548.

Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1. 10. 2021

 

Přejeme hodně štěstí.

 

Tým Liondeco

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení