Návod pro ideálně zvolenou délku náramku

Dbáme na to, aby Vás náramky nesvíraly a zároveň nebyly zbytečně volné. Před koupí náramku tedy doporučujeme změřit obvod Vašeho zápěstí a dle toho si vybrat z možností u každého produktu, případně uvést vlastní preferovanou délku a uvést ji do poznámky v objednávce. Své zápěstí můžete jednoduše změřit klasickým krejčovským metrem.

Z vlastních zkušeností doporučujeme objednat náramek přibližně o 1 cm delší, než je velikost Vašeho zápěstí. Předejdete tak jakýmkoliv otlačeninám z náramku a zároveň Vám nebude sklouzávat z ruky.

Velikost náramku

Všechny naše náramky vyrábíme přesně na míru. Náramky jsou navlečeny na pružné gumičce, i přesto je ovšem vhodné zvolit optimální velikost. Naše primární poslání ve světě náramků spočívá nejen v nabídce stylových designů, které nikde jinde nenajdete, ale hlavně v dokonale padnoucí velikosti náramků. Proto náramky rádi vyrobíme přesně podle obvodu Vaší ruky.

Liondeco_black

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení