Jin a Jang není jen o černé a bílé

 

Ačkoliv je symbol Jin a Jang nejčastěji vyobrazován v barevné kombinaci černá a bílá, není to jediná možná varianta. Mnoho lidí si také nesprávně myslí, že znázorňuje boj dobra a zla. 

 

Co tedy přesně tento symbol znamená?

 

Jin a Jang reprezentuje od počátku krásu v opaku, v rozdílnosti a spojení. Světlo ve tmě a tmu ve světle. Den a noc totiž nemůžeme vnímat odděleně. Z hlediska vnějšího pozorovatele naší planety existuje den a noc souběžně a navzájem se doplňují. Přesně tak je to i s láskou a životem mezi lidmi - muž nemůže být bez ženy a naopak.

 

Nemusíme se tedy držet pouze černé a bílé. My v Liondeco máme symbol Jin a Jang moc rádi, denně nám na našich rukou připomíná hloubku a smysl života, kdo nás stvořil a ke komu patříme. 

 

A proto přicházíme s originálním barevným zpracováním náramků a doplňků, které se nedrží tradičních barev a zároveň si uchovává myšlenku Jin a Jang. 

 

Na barevnou novinku doplňků Jin a Jang se můžete podívat zde

 

Liondeco

 

Foto k článku - Jin a Jang není jen o černé a bílé

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení