O nás

Kdo jsme?

Myšlenka náramků Liondeco se zrodila v roce 2017. Cítili jsme v tomto oboru nedostatek výrobců, kteří by své náramky vyráběli individuálně přesně podle přání každého zákazníka. Chcete mít na černém náramku dvanáctý kamínek bílý? Naše designérky jej pro vás s radostí vyrobí a již za několik hodin se může vyjímat na Vaší ruce. V tomto je naše síla. Uděláme pro Vás maximum, v případě nejasností se s Vámi spojíme a můžete nám podrobné instrukce předat po telefonu či SMS zprávou. Garantujeme Vám naprostou spokojenost. Dostanete přesně ten šperk, který jste si vysnili, ať už pro sebe, nebo pro někoho z Vašich blízkých.

 

Proč jsou vlastně náramky tak populární?

Luxusní náramky jsou již od dávných časů šperk a symbol, který se hodí ke každé příležitosti a dokresluje vaši osobnost i styl. Součástí dnešních náramků jsou originální dekorativní prvky, které jim dodávají nejen exkluzivní vzhled, ale společně se samotnými kameny také pozitivní energii. S tímto snadno dostupným, jednoduchým a univerzálním módním trendem si získáte pozornost na rodinné oslavě, letní dovolené i důležitém firemním jednání. Neváhejte potěšit sebe a své blízké některým z našich šperků. V případě přání Vám rádi poradíme, který minerál zvolit jako dominantní prvek náramku vzhledem k povaze příležitosti a můžete si to také sami přečíst zde. Zakládáme si na tom, že vyhovíme každému Vašemu specifickému přání.

 

Jsou vaše náramky kvalitní?

Na kvalitě si naprosto zakládáme. Některé náramky jsou vyrobeny z lávových kamenů a dalších minerálů, které pochází přímo z rozsáhlých asijských nalezišť. Spolupracujeme s předními tamními dodavateli, kteří nás zásobují těmi nejkvalitnějšími minerály. Jiné náramky jsme zase navrhli ve spolupráci s rakouskou firmou Swarovski, světovým gigantem v oblasti luxusní bižuterie, jejíž elementy jsou dominantním prvkem těchto náramků. Každý náramek má délku přesně podle Vašich představ, obsahuje vlastní logo a je prošpikovaný působivými dekorativními prvky. Výběr našich náramků je postaven na líbivém designu s individuálním přístupem k přáním zákazníka, nikoliv na nepřeberné kvantitě s tisíci tuctových náramků na skladě. Tímto směrem se budeme ubírat i u nových sérií našich výrobků, které pro Vás do budoucna chystáme.

 

Jaká je cena za vaše náramky? 

Přestože náramky vyrábíme kompletně ručně, držíme svoji cenovou hladinu pod úrovní většiny konkurenčních výrobců, kteří prodávají již hotové kusy. Neplatíme peníze za skladové prostory a spolupracujeme se vstřícnými dodavateli, proto nemusíme držet prodejní marži nikterak vysoko. Chceme, aby měl každý možnost vlastnit opravdu cenný šperk za rozumnou cenu. Stavíme se samozřejmě pozitivně i k variantě množstevní slevy při větší objednávce. Neváhejte nás kontaktovat!

Liondeco_black

 

liondeco lusuxní náramky

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: