Náramek na míru

Líbí se Vám design našich náramků, ale zároveň máte v hlavě svoji specifickou představu? Díky tomu, že Váš náramek vyrobíme ručně a přímo zde v České republice, nabízíme zákazníkům unikátní možnost.

Vytvořte si

Pokud již máte v hlavě design svého vlastního náramku, naše designérky jej pro Vás vyrobí! Za takto unikátní kousek navíc nebudete platit žádné další poplatky, pouze standardní cenu odvozenou a vykalkulovanou po společné domluvě na základě cen podobných produktů z našeho katalogu.

Pokud si navíc nadesignujete více náramků a překročíte nákupní částku 500 Kč, dopravíme Vám náramky na vlastní náklady.

Ano, chci svůj náramek! Jak mám postupovat?

1) Napište nám e-mail. Naše adresa je info@liondeco.cz

2) Do e-mailu uveďte tyto informace:

   • jaká je požadovaná délka náramku
     (např. "17 centimetrů")

   • požadované rozmístění a druh použitých minerálů
     (např. "střídavě rozmístěné howlity a onyxy, vždy po dvou kusech vedle sebe", "černý náramek se dvěma bílými kameny naproti sobě" atd.)

   • zda byste rádi na náramek zařadili i některý symbol z naší nabídky
     (např. "černý kříž z edice Swarovski", "korunka", nebo prostě "žádný symbol"...)

3) My se s Vámi obratem spojíme a pošleme Vám fotografii již zpracovaného návrhu náramku i s předběžnou cenou. Náramek následně můžeme ještě dotvořit dle Vašich představ.

4) Elegantním způsobem a s maximálním nasazením vyřešíme platbu i dopravu tak, aby se náramek již za několik desítek hodin mohl vyjímat na Vašem zápěstí.

 

Jsme otevření jakékoliv Vaší iniciativě a představivosti. Stvořit pro Vás unikátní náramek je pro nás radostnou výzvou, které se rádi zhostíme. Vlastnit zcela unikátní módní náramek nikdy nebylo jednodušší.

 

Liondeco_black