FAQ

 

1. Čím jsTE unikátní? 

Naše náramky vyrábíme ručně a na míru zde v České republice, a to zcela dle všech Vašich přání a požadavků. Nejsme pouze distributory již hotových, tuctových náramků. Můžete si být jisti, že vlastníte jedinečný kousek bižuterie, který naprosto vystihuje Vaši osobnost a styl.

 

2. BUDE MI NÁRAMEK PASOVAT NA RUKU?

Ano. Tím, že nepřeprodáváme již hotové náramky, tak se nemusíme omezovat na univerzální velikosti. Váš náramek bude na desetinu centimetru dlouhý přesně dle Vašeho přání. Délku náramku vždy můžete specifikovat v objednávkovém formuláři. Pokud náramek přesto nebude vyhovující, není problém jej poslat zpět a nechat vyměnit za jiný.

 

3. KDY MI NÁRAMEK PŘIJDE?

Veškeré zboží obvykle expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky. Naši zákazníci tak většinou obdrží svůj náramek do 3 pracovních dnů. Záleží také na zvoleném dopravci a jeho aktuální vytíženosti.

 

4. JAKÉ JSOU ZPŮSOBY DOPRAVY?

Po rozdílných zkušenostech s různými typy dopravců nyní nabízíme tři možnosti přijetí zásilky, které se po konzultacích se zákazníky ukázaly jako nejspolehlivnější a nejefektivnější varianty. Buď Vám náramek přiveze PPL kurýr přímo před dům, nebo si můžete zboží nechat zaslat do Vámi zvolené Zásilkovny. Třetí možností je klasické doručení s využitím služeb České pošty, ale osobně doporučujeme druhé dva způsoby. Česká pošta nemá služby na takové úrovni, aby si účtovala současné částky. Někteří zákazníci ji přesto preferují, což je důvod, proč je v naší nabídce. Pokud Vám ale můžeme poradit, zvolte Zásilkovnu. Věřte nám. Budete překvapeni hladkým a spolehlivým průběhem doručení.

Při objednávce nad 600 Kč Vám náramky pošleme na naše náklady a žádnou dopravu hradit nebudete. :-)

 

5. MOHU NÁRAMEK PŘÍPADNĚ VRÁTIT?

Ano, na zboží lze využít 14denní ochrannou lhůtu pro vrácení bez udání důvodu - více viz bod VI zde.