Často kladené otázky

 

1. Čím jsTE unikátní? 

Naše náramky vyrábíme ručně a na míru dle všech Vašich přání a požadavků. Nejsme pouze distributory již hotových, tuctových náramků. Můžete si být jisti, že vlastníte jedinečný kousek bižuterie, který vystihne Vaši osobnost tak, jak si přejete.

 

2. BUDE MI NÁRAMEK PASOVAT NA RUKU?

Ano. Tím, že nepřeprodáváme již hotové náramky, tak se nemusíme omezovat na univerzální velikosti. Váš náramek může být na desetinu centimetru dlouhý přesně dle vašeho přání. Délku náramku vždy můžete specifikovat v objednávkovém formuláři. Pokud náramek přesto nebude vyhovující, není problém jej poslat zpět a nechat vyměnit za jiný.

 

3. KDY MI NÁRAMEK PŘIJDE?

Veškeré zboží expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky. Naši zákazníci obvykle obdrží svůj náramek za 1-2 pracovní dny. Záleží také na zvoleném dopravci.

 

4. JAKÉ JSOU ZPŮSOBY DOPRAVY?

Po rozdílných zkušenostech s různými typy dopravců nyní nabízíme tři možnosti přijetí zásilky, které se po konzultacích se zákazníky ukázaly jako nejspolehlivnější a nejefektivnější varianty. Buď Vám náramek přiveze PPL kurýr přímo před dům, nebo si můžete zboží nechat zaslat do Vámi zvolené Zásilkovny. Třetí možností je klasické doručení s využitím služeb České pošty.

 

5. MOHU NÁRAMEK PŘÍPADNĚ VRÁTIT?

Ano, na zboží lze využít 14denní ochrannou lhůtu pro vrácení bez udání důvodu - více viz bod VI zde.